| << 2013 | |||
|
2014: Az enyhe tél miatt
bőven volt alkalmam használni az autót. Kicseréltem a már nem működő
hidraulikus fényszórómagasság-állítót és kapott két új izzót előre.
Utóbbinak fehér fénye van és valamivel jobban világít az előzőnél. A
magasságállítóból elszökött a folyadék, ezért nem működött már. Az újban
valami zselés anyag van. Elég sérülékeny rendszer, ezért a pénztártól
való távozás után már nincs helye a reklamációnak. Beépítés igen
körültekintően. |
|||
|
|
|
||
|
|
|||
|
|
|
||
|
|
|
||
|
|
|
||
|
|
|||
|
|
|||
|
Nyári vakációként elmentünk
kempingezni Veszprémbe egy jókora bakonyi túrával összekötve. Nyár,
kemping, táj, eszem-iszom, jó társaság, rock 'n' roll, '80-as évek, Lada
és persze Zoli maci... Az autónak most először női sofőrje is volt.
Ráadásul nem csak egyszer. Másnak is élményt szerzett a túraautó. |
|||
|
|
|
||
|
|
|
||
|
|
|
||
|
|
|
||
Az idén leautózott táv: 2599 km. |
|||