| << 2007-2008 | |||
2009: A váltó elkezdett morogni, ezért olajcserét akartam rajta elvégezni. Az 1-2 cseppből, ami kijött a váltóból érthetővé vált, hogy mi a gond. Feltöltöttem és a morgás megszűnt. Csak remélni tudom, hogy kibírta az olaj nélküli futást, hisz nem tudom mióta ment így. A hátsó lámpákat szétszedtem, hogy a 17 év alatt összegyűlt koszt kitakarítsam. Majd bekerült a két Videoton hangfal, amiknek újraperemeztem a mélyhangszóróit. A hangfalak közé egy bólogatós kutya is bekerült. Az autórádió is elfoglalta méltó helyét. A visszapillantón fehér plüss dobókockák lógnak. Idén már a Ladával mentem nyaralni a Balatonra. Az év
utolsó útján azonban beletolattak a bal első ajtóba. Szerencsére 2 hét
múlva már a kijavított ajtóval állt a kocsi a helyén, hogy téli
pihenőjét töltse. |
|||
|
|
|
||
|
|
|
||
|
|
|
||